Любов – це дар. І Бог сам вибира, хто заслужив оце пізнати диво

Любов… Як багато в цьому слові. Учні 9 класу Братковицької ЗОШ 31.01.18р. намагалися пояснити глядачам (що прийшли на цікавий, філософський пізнавальний захід) що таке любов! Любов кожен з нас розуміє  по-різному. Любов не можна побачити, доторкнути, почути, понюхати. Ми можемо тільки відчути це світле почуття.
         Виховний захід розпочався з роздумів над головними заповідями -«Заповідями любові». Дев’ятикласники цитували слова з Біблії: «Любов – довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить». В залі звучала «Симфонія любові» і по тілу пробігали мурахи. В уяві виникало запитання: « Чи справді ми вміємо любити?»
         А далі юні артисти допомогли зрозуміти присутнім силу материнської любові:
         Хай зірветься земля і загине усе,
         А частинки у Всесвіт вперед рознесе,
         Та світитимуть зорі й відродиться знов
         Найсвятіша з святинь – МАТЕРИНСЬКА ЛЮБОВ.
         Ну і нарешті: любов хлопця і дівчини, подружня любов. У розіграних сценках учні переконали усіх, що тільки Час знає, яка важлива в житті Любов.
         Люди ми тільки тоді,
         Як дуже сильно любимо.
          Тільки тоді, коли любимо ми
         Можемо зватись людьми.