Братковицька ЗОШ І-ІІ ступенів

Шевченко наш. Він для усіх століть

Like

Як тільки природа пробуджується до весни, на українську землю приходить свято — День народження великого сина України, її генія і пророка Тараса Шевченка. Традиційно українці від Сходу до Заходу, з Півдня до Півночі звертаються до постаті Великого Кобзаря.

У вівторок, 21 березня, у Братковицькій  ЗОШ І – ІІ ступенів завершили святкування Шевченківських днів, провівши захід, який підготували учні 8 класу під керівництвом класного керівника Кондзьоли  Ю.З. та учителя  зарубіжної  літератури  Клок Ольги Іванівни «Шевченко – наш. Він для усіх століть ».

Метою заходу було вшанувати пам’ять Тараса Григоровича Шевченка – поета, художника, мислителя, палкого патріота України, який залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам’ять про себе; пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ще раз переконалися, що Шевченко наш співрозмовник, людина діяльного розуму та доброти, з небайдужим серцем, якому боліли Україна та доля кожної людини, тому його «Кобзар» залишатиметься сучасним.

Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко! Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься у пам’яті нащадків, бо є й буде Україна, і український народ, який пам’ятає його заповітні слова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *