Братковицька ЗОШ І-ІІ ступенів

Свято квітів

У Братковицькій  ЗОШ І-ІІ ступенів вже давно стало доброю традицією кожної осені проводити свято квітів.  Так було і цього року 27 вересня школа  замайоріла всіма барвами веселки.

Тема виставки була присвячена прекрасній порі року – золотій  осені.

У виставці взяли участь учні 2-9 класів. Із десятків композицій важко виділити найкращу. Всі вони оригінальні і цікаві: «Баранчик на галявині», «В дитячому серці живе Україна», «Спішу до вас, учителі», «Їжачок-хитрячок», «Багатства України», «Дерево життя»,»Вітамінний зайчик», «Дерево життя», «Україна-мати, рада нас вітати».  Для композицій використовували не тільки квіти, а й овочі, фрукти та різні декоративні прикраси. Виставка вразила красою, барвистістю, елементами національної символіки та традицій українського народу. Діти виявили неабияку фантазію, працюючи над композиціями. А ще зачарували своїми чарівними піснями про осінь.