«Колосок осінній – 2019. Результати»

28 листопада 2019  року учні Братковицької ЗОШ І –ІІ  ст. взяли участь в міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок». Координатором конкурсу у школі є вчитель біології Хижак М.О. У конкурсі взяли участь 48 дітей. Це учні  1-8 класів. Результати маємо хороші. Колоски золоті та срібні. Молодці! Так тримати!

Вихованці школи змогли перевірити свої знання у таких рубриках:  Я люблю вивчати біологію, хімію, фізику. Конкурс відбувається у нашій школі двічі на рік. Активність учнів висока, тому для нашої школи відділом освіти передплачено газету «Колосочок» та журнал «Колосок». Усі, без винятку, учасники отримують пам’ятні сувеніри: браслети, календарі, магніти, закладки, торбинки, збільшувальні прилади для дослідження природи. Конкурс виховує розумних та допитливих дітей. Весняний «Колосок» буде проведено у нашій школі 16 квітня 2020 року.

Координатори  дякують педагогам та батькам за підтримку і розуміння під час проведення конкурсу.