Творимо гачком…

Кожний юнак, кожна дівчина мають знати що, навчаючись у школі, їм треба готувати себе до праці, до того, щоб створювати цінності, корисні для людини і для суспільства.

В. Сухомлинський

Уже четвертий рік у Братковицькій ЗОШ І-ІІ ст. працює гурток «Чарівний гачок»,  керівником якого є  вчитель початкових класів Морміль Мирослава Іванівна.

Програмою гуртка передбачено ознайомлення учнів з одним із найдавніших і найпоширеніших видів декоративно-ужиткового мистецтва – в’язання гачком.

Учасники гуртка з великою цікавістю і відповідальністю ставляться до своєї роботи.

Їхні творіння є на шкільному кутку у коридорі школи, дівчата й самі носять свої вироби (рукавиці, хомути на шию, безрукавки, сумочки і т. д.).

Цьогоріч робота гуртківців зайняла 3 місце на районному конкурсі «Різдвяних прикрас».

Гурток «Чарівний гачок» формує в дітей почуття прекрасного, високого естетичного смаку, вміння розуміти, цінувати красу не тільки мистецтва, але і навколишньої діяльності.

Діти з величезним задоволенням відвідують гурток  і пропонують свої ідеї для втілення ниткою і гачком.