Сторінки

Перший урок у 6 класі

« Збережемо Україну, збережемо українців»

Неймовірні почуття охопили учнів, коли вони після довгої розлуки знову змогли сісти за парти рідної школи. У класі затишно, ще пахне фарбою та вапном, а серденько б’ється швидко, швидко …

Щоб налаштувати учнів на позитив, класний керівник Хижак М.О., розпочала урок із цікавої вправи. Кожен учень називав своє ім’я і бажав чогось іншим на першу букву свого імені. Наприклад, Назар – надії, Діана – добра.

Розуміючи, що у всіх тривожно на душі, вчителька запропонувала записати очікування учнів на листочках та скласти у конверт. Домовилися відкрити на Останній дзвінок.

Щоб підняти патріотичний дух, зіграли в гру «Славетні українці». Один учень називає відому особу, а інший говорить про її заслуги. У 2020 році своє 90-річчя святкувала Ліна Костенко. Тому її афоризми стануть учням дороговказом у цьому навчальному році.

Ось деякі з них:

«І все на світі треба пережити, бо кожен фініш – це по суті старт»

«Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову».

У другій частині уроку юні українці обмінювалися інформацією про коронавірус, бо, на жаль він прийшов і до нашої держави. Вчитель ознайомила своїх вихованців із правилами поведінки у зеленій, жовтій, помаранчевій та червоній зонах. Учні поділилися інформацією про те, як уберегтися від корона- вірусу та як розпізнати симптоми цієї небезпечної недуги.

Покидаючи перший урок, учні були твердо переконані: «І хто б там що кому не говорив, а згине зло і правда переможе!»