Братковицький ЗЗСО І-ІІ ступенів

“Безпечний інтернет, булінг”

Для попередження випадків булінгу , жорстокого поводження, щодо дітей та запобігання вчиненню насильства в сімейному середовищі, працівники поліції інспектор ЛРУПГУНП у Львівській області старший лейтенант поліції Гребенко С.Б., старший інспектор Львівській області майор поліції Мазур Р.Т.  17 лютого   провели  профілактичну зустріч  із школярами Братковицького ЗЗСО  І-ІІ ст.

Інспектори   роз’яснила школярам  поняття насильства, жорстокого поводження та їх види. Та зазначила про кримінальну та адміністративні відповідальності, які настають за вчинення даного виду правопорушення.

Крім того,  розповіли про  алгоритм дій, в разі якщо хтось став жертвою чи свідком того чи іншого насильства. Поліцейські наголосили дітям, що у кожної ситуації є вирішення і не варто замовчувати чи терпіти факти, пов’язані з насильством.

Також, спільно обговорили «користь і загрози інтернету». Інспектор розповів школярам про пастки, в які вони можуть потрапити під час користування мережею

Працівники поліції  нагадали дітям телефони служб, до яких слід звертатися за допомогою.

Щоб застерегти неповнолітніх від необдуманих протиправних вчинків, поліцейські постійно  нагадують їм  про види адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення правопорушень. Метою таких уроків є недопущення вчинення неповнолітніми та відносно них злочинів та правопорушень.

Крім того, правоохоронці традиційно обговорили з дітьми актуальні підліткові теми та порадили, як треба реагувати на цькування та як повинні діяти в таких випадках оточуючі однолітки. Також розповіли до яких наслідків може привести насильство у школі та повідомили  школярам, як боротися зі знущаннями та до кого треба звернутися у такому випадку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *