Біологічна квест-гра у 6 класі

Хоч навколо ще так багато снігу, та в повітрі вже пахне весною. Ще тиждень, другий і на сонячних галявинах з’являться перші провісники весни – запашні та ніжні первоцвіти. Вони стануть порятунком для комах та об’єктом захоплення для людей. Зривання та продаж цих чудових квіток карається законом! Щоб привернути увагу до первоцвітів, 24 лютого вчитель біології Хижак М.О. провела з учнями 6 класу  урок-квест. На уроці учні змогли повторити, закріпити та перевірити свої знання про будову рослин, їх різноманітність, визначити рослини, що занесені до Червоної книги. Метою педагога було розвивати бережливе ставлення до природи, продовжувати розвивати інтерес до вивчення біології за допомогою гри, виховувати взаєморозуміння та навики роботи в команді.

Щоб зреалізувати поставлені цілі клас було об’єднано в команди «Галантуси», «Проліски», «Крокуси», «Гіацинти». Капітани отримали маршрутні листи та учасники квесту почали працювати на станціях: «Екологічна», «Практична», «Логічна», « Морфологічна» та «Загадкова». На кожній станції після виконання завдання команда отримувала від судді  пазл. Коли усі станції були пройдені і пазли складені, утворилося зображення первоцвітів з ребусами. Розгадкою ребуса  стала фраза «Охорона рослин».  Усі команди пройшли маршрут і справилися з поставленими завданнями. Було досить складно, але цікаво. Учні 6 класу  проявили себе розумними, творчими та згуртованими. Попрацювали на славу!