Первоцвіти – перші посмішки весни

Сумна статистика свідчить, що на початку весни в Україні знищуються ( з метою заробітку) мільйони ранньоквітучих рослин – первоцвітів. Серед них – підсніжник звичайний, шафран Гейфеля, білоцвіт весняний, проліска дволиста та багато інших. Більшість цих видів занесені до Червоної книги України.

В рамках акції «Збережемо первоцвіти» у Братковицькій ЗОШ 16 березня вчителем природознавства Хижак М.О. було проведено екологічну учнівську конференцію на тему: «Первоцвіти просять захисту».

Мета конференції – привернути увагу до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин, навчити дітей відчувати, розуміти та оберігати цю надзвичайну красу, розвивати почуття відповідального ставлення до природи, формувати у підростаючого покоління екологічну культуру, природоохоронні навички.

Учні 5 класу підготували цікаві презентації, важливі повідомлення, ніжні ліричні вірші. Щирі дитячі малюнки зігрівали душу і піднімали настрій.

В кінці конференції з’явилися чіткі переконливі висновки:

• Спостерігати, любити, примножувати!
  • Зберегти красу природи для наступних поколінь!
  • Не губити безцінний дар – першу посмішку весни!