Хресна дорога

В час Великого посту у Братковицькій ЗОШ І-ІІст   проходив духовно-просвітницький захід «Хресна дорога».  Ніхто не залишився байдужим після прослуханої і побаченої Хресної Дороги, яку провели  28 березня учні 8  класу під керівництвом  вчителя українознавства Клок О.І. та вчителя музики  Сприня І.М.  Слова стацій проникали у душі дітей та вчителів, зворушуючи їх до сліз.

Щира молитва дітей, музичний супровід  – усе це зворушувало, хвилювало і вселяло віру у серця, надію у душі присутніх. Хресна Дорога закінчилася церковним гімном «Боже великий, єдиний». Надовго запам’ятається учням та вчителям ця зворушлива подія. Ми віримо, що наші діти виростуть практикуючими християнами, вірними захисниками своєї Батьківщини, що мир прийде на нашу багатостраждальну землю, а тернистий шлях закінчиться воскресінням Христа і воскресінням України.