Низький уклін тобі, учителю!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти.

Це свято не лише тих людей, які працюють на освітянській ниві. Воно для всіх, бо немає у світи людини, яка б з теплотою і усмішкою не згадала свого вчителя.

Цього осіннього сонячного дня 5 жовтня 2018 року і освітяни Братковицької ЗОШ  І-ІІ ступенів відсвяткували своє професійне свято.

Учні 7 класу під керівництвом класного керівника Джиготи Н.Я. підготували своїм учителям святковий концерт, на якому педагоги ще раз пересвідчились, яких талановитих дітей вони навчають. Адже наші вихованці вміють і співати, і розігрувати сценки, і декламувати вірші. Особливим гостем цього свята був листоноша Печкін. Який від самого прем’єр-міністра нашої країни, хоч і криза, та надіслав подарунки в Братковицьку школу.

А скільки посмішок, добрих слів… Цього не злічити! Ні, все-таки прекрасна професія вчитель!