День Соборності України

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з  нагоди відзначення Дня Соборності України,   22 січня 2019 року в  Братковицькій ЗОШ I-II ступенів відбулися урочисті заходи. Педагоги- організатори, класні керівники та провели ряд інформаційно-просвітницьких заходів: загальношкільна лінійка, бесіди по класах, інформаційні години з вчителем історії. До урочистостей залучили всіх учнів  школи, а інформаційно-просвітницькою діяльністю відзначилися учні 9 класу.

Дані  події та інформація з ними дали змогу молодому поколінню задуматись над питаннями:  що значить що значить слово «соборність», чи варто реалізовувати ідею соборності України в нашій державі, як розуміли її в минулому, яке її значення для окремої родини народу, суспільства, держави?

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишиться непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети.