Чорнобиль – горе України, її незагоєна рана

Як не дивно, люди іноді виступають ворогами природи, не задумуючись над тим, що в першу чергу виступають ворогами собі. І тоді трапляється біда.

З метою ознайомити учнів з однією із трагічних сторінок України 26 квітня 2019 року у Братковицькій ЗОШ І-ІІ ступенів за участю учнів 5-7 класів , педагога-організатора Джиготи Н.Я. та класних керівників був проведений вечір-реквієм «Чорнобиль – горе України, її незагоєна рана». Гостем заходу був безпосередній учасник цих подій, ліквідатор наслідків, завгосп школи Ікавий Андрій Петрович. Він розповів учням про цю трагічну сторінку нашого народу, яка вже 33 роки не залишає байдужим жодного мешканця нашої країни. Адже цей трагічний випадок старалися замовчати перед світом.

Сьогодні ми запалюємо свічку пам’яті й вшановуємо жертв цієї трагедії хвилиною мовчання …

Пречиста Діво, збережи цей світ, а в ньому нашу рідну Україну.