Спом’яни їх, не забудь!

102 роки тому, 29 січня 1918 року, біля залізничної станції Крути відбувся бій, під час якого вдесятеро більша армія більшовиків розгромила добровольців – київських студентів та бійців вільного козацтва.  Цей бій став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

В Братковицькій ЗШО І-ІІ ступенів відбулася лінійка-реквієм «Спом’яни їх, не забудь!», присвячена цим кривавим подіям. Організували захід педагоги-організатори Джигота Н.Я та Здобиляк У.М. Учні 5 класу пройшлися сторінками історичних подій, розповіли про значення цієї битви в історії України. Також для учнів школи бібліотекарка Палюха О.А. організувала виставку книг та статей «Згадаймо відважних юнаків». Пам’ятаймо про наших героїв!

Також учні переглянули документальний фільм про  події на станції Крути.