Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці у Братковицькій ЗОШ
З метою ознайомити учнів з давнім народним звичаєм: проводити вечорниці, та обрядами :ворожіння й кусання калити, виховувати в учнів повагу та любов до традицій рідного народу, до української народної пісні; виховувати інтерес до вивчення минулого рідного краю, прагнення зберегти народні звичаї та обряди, розвивати творчі акторські здібності учнів у Братковицькій ЗОШ І-ІІступенів 11 грудня на передодні свята Андрія Первозванного було проведено виховний захід “Андріївські вечорниці”.
Учні 8 класу під керівництвом класного керівника Кондзьоли Ю.З. пригадали давні традиції українського народу, оживили старі звичаї та зачарували просутніх звучанням української пісні. Учні свято проводили з жартами, веселощами та обов’язковим кусанням калити, що є незамінним атрибутом свята Андріївських вечорниць. Завершився захід виконанням коляди за участю усіх присутніх.

Андріївські вечорниці