Учнівська конференція 2018

А бачив ти дерева мертві,

Згорілий степ, без риби річку?

Чи бачив висохлі джерела,

І від дощу зів’ялу квітку?

Коли немає в спеку тіні,

Коли з дощем тече отрута,

Коли майбутнього немає,

Коли життю уже не бути?

Чи, може, думаєш природа

Зуміє заживити рану?

Не сподівайся надаремне-

Крім нас, ніхто не дасть нам ради.

З такого ліричного, проте сумного вірша почалася 20 вересня 2018 року чергова учнівська екологічна конференція.

На етапі підготовки до конференції учні були об’єднані у чотири групи і кожна отримала проблему, яку мала дослідити, підготувати доповідь та створити презентацію (на окремому аркуші ватману).

Учні шостого класу взяли активну участь у підготовці та проведенні конференції. Під керівництвом вчителя основ здоров’я – Хижак Мирослави Орестівни працювало чотири команди: «Світлові промені», «Юні дослідники», «Юні геологи», «Рятівники Землі». Допитливим природолюбам  були запропоновані чотири теми для опрацювання: «Парниковий ефект», «Озоновий шар», «Кислотні опади», «Радіаційне забруднення».

Кожна група розкрила суть проблеми, причини її виникнення, можливі наслідки та шляхи подолання. Після доповідей спікерів однієї групи звучали цікаві запитання від інших груп. Учні дискутували, доповнювали один одного, робили власні висновки. Також було проведено конкурс на кращу учнівську газету.

Щоб було все як у щасливій казці,

Треба просто вийти на вулицю і прибрати сміття.

Полюбити свою землю, свою природу.

Відчути себе часткою великого народу.

Лише уявіть якою буде Україна,

Де кожна людина живе, як людина.