День юного натураліста у Братковицькій ЗОШ

Творча праця, командний дух, радість перемоги і сум поразки – все це мало місце у п’ятому класі Братковицької ЗОШ на святі юного натураліста. 19 вересня вихованці школи під керівництвом вчителя біології Хижак М. О. взяли участь у захоплюючих екологічних іграх. Свято розпочалося з представлення команд, оголошення девізів. А далі були конкурси: «В країні загадок», «Пташиний світ», «Склади слово», «Анаграми», «Розшифруйте телефонограму» та інші.

Компетентне журі підсумувало бали і визначило переможців. Після цікавих змагань, п’ятикласники дали обіцянку юних натуралістів: берегти природу, висаджувати дерева, збагачувати запас знань з природничих наук, вести здоровий спосіб життя, бути дружними, працелюбними, ініціативними, бути прикладом для інших учнів. І учасники команд, і глядачі отримали багато позитивних емоцій.

Вірю, що наступні слова стануть життєвим девізом юннатів:

З природою живи у дружбі,

То й тобі вона буде в службі.

На землі, у домі вселюдському –

Протиріч і негараздів тьма.

Будьте, люди, обережні в ньому!

Іншої домівки в нас нема!